مهدیران را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

تلفن تماس : 09031127062 و 66506374 - 021

تعمیر باند خودرو

تعمیر باند خودرو,تعمیر بلندگو ماشین

تعمیر بلندگو ماشین : باند یا بلندگو ابزاری است که انرژی الکتریکی را به صدا تبدیل میکند از باند یا بلندگو برای تقویت صدا مورد استفاده قرار میگیرد. باند یا بلندگو بخش از سیستم صوتی است که بیشترین امواج در صدا در این بخش صورت میگیرد.یک باند به مجموعه ای از چند بلندگو میباشد که داخل کابین قرار میگیرد. تعمیر باند خودرو نوع طراحی باند ها بایستی طوری باشد که کیفیت‌ترین صدا و البته در مواقعی بلندترین صدای ممکنه از باندها خارج شود .

اسپیکرها به دو دسته‌ی اصلی کواکسیال و کامپوننت تقسیم می‌شوند.

در بلندگوهای کواکسیال همه قسمتها بصورت ساده کنار هم قرار میگیرند.

به عبارتی تیونر ومیدرنج ووفر همگی در یک پک معمولی قراردارند.

اما در دسته اسپیکرهای کامپوننت سیستم صوتی با آرایش صدا های مختلف که متناسب با مراکز سینما وسالن های آمفی تئاتر می باشد مورد استفاده قرار میگیرد تعمیر باند. طراحی باند یا اسپیکر در ابعاد واندازه های مختلفی عرضه میگردد معمولا در داشبورد جلو ماشین روی درب ها – عقب ماشین از باندهای گرد مورد استفاده قرار میگیرد.

ابعاد واندازه بلندگوها 10 – 13 – 16- 25 سانتی متر می باشد.

بعضی از باندها گرد هستن که به این مدلها اصطلاحا” کامپوننت گفته میشود.

تعمیر بلندگو ماشین

در بسیاری از مواقع پیش می‌آید سیستم پخش صوتی ماشین دچار مشکل میشود و امکان دارد صدایی از آن خارج نشود برای اینکه به این مشکل پی ببرید و راهکار مورد نظر را بیابید در ابتدا تمامی قسمتهای آن را چک کنید مانند ساب ‌ووفر، رادیو پخش، باند و … امکان دارد که بلندگوی سیستم پخش ماشین دچار آسیبی شده باشد ، در این مواقع به راحتی می توانید با مرکز تعمیرات مهدیران تماس حاصل فرمایید تا تعمیر باند خودرو خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

در بعضی از موارد امکان دارد که آسیب به بلندگو بسیار کوچک و راحت قابل تعمیر باشد.

اما در بعضی موارد که پارگی باند زیاد باشد فرآیند تعمیر پیچیده تر است.

خدمات تعمیر باند ماشین

تعمیر خش خش بلندگو ماشین

تعمیر بلندگو پاره ماشین

تعمیر فوم بلندگو خودرو

تعمیر باند خربزه ای

تعمیر باند کامپوننت

نمایندگی و مرکز تعمیرات مهدیران با بیش از 15 سال تجربه در تعمیر باند خودرو و بلندگو با توان مختلف را بصورت تخصصی با استفاده از کارشناسان با تجربه تعمیر می کند.

این مرکز علاوه بر تعمیر کلیه خدمات را گارانتی میکند.

جهت اطلاعات بیشتر میتواند با بخش تعمیرات مهدیران تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ساب ووفر میدرنج آمپلی فایر دابسر

تعمیر محصولات دابسر که یکی از بهترین ها در سیستم های صوتی خودرو است از قبیل تعمیر ساب ووفر دابسر، تعمیر میدرنج دابسر و تعمیر آمپلی فایر دابسر تعمیر مجموعه محصولات صوتی با برند دابسر ، دارای انواع مختلفی تعمیر ساب ووفر Dabser ،تعمیر آمپلی فایر Dabser ،تعمیر میدرنج Dabser ، سوپر تیوتر و هورن […]

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید